Szybko działający serwis ploterów c48930

Aus Bildungsstreik 2009

Wechseln zu: Navigation, Suche
Sieci Komputerowe

W ostatnim czasie firmy wprowadzają wiele innowacji technologicznych, a więc należałoby co nieco się zastanowić na temat zastosowań w internetu.

  I gdy nie masz alternatywy iotrzymać dodatkowe informacje zajrzyj TUTAJ

[1]

Sieci komputerowe to wciąż bieżący temat. Rynek przełączników i routerów do sieci to bardzo stary jednakże dojrzały. Nie da się zapomnieć o tym, iż segment rozstrzygnięć sieciowych przynosi największe zarobki i w roku 2010 wynosiły one 16 mld $. Cisco jest podstawowym dostawcą przełączników oraz routerów do sieci LAN. Ponad jedna druga produktów na rynku a zarazem 74% dochodów z rzeczonego segmentu to właśnie Cisco. Lider na rynku utrzymuje tymczasem wysokie ceny a także przyznaje, że konkurencja depcze im po piętach. W celu obronienia sztandarowej pozycji firma Cisco musiała opuszczać ceny poszczególnych produktów. odnalazłem TO   Pod koniec roku 2009 firma HP przejęła 3Com a pomimo rzeczonej integracji udział w sektorze HP wynosi 13 prc. Ponieważ cała konsolidacja obu fabryk postępowała dość trudno, dużo rzeczy było i jest niedopracowane. Wiele towarów obu firm nie mieć pojęcia czemu ze sobą rywalizuje, powodując tym samym dezorientację u petentów. Sieci Komputerowe Firma Juniper jest kolejnym dużym współzawodnikiem Choć artykuły owej jednostki są poświęcone do dużych odbiorców to cechuje je wysoka innowacyjność. Udział Junipera w sektorze pod względem liczby przychodów wynosi 3%. Na późniejszych pozycjach stoją takie instytucje jak: IBM, D-Link, Enterasys, TP-LINK, ZyXEL, Avaya oraz Alcatel-Lucent, jednak ten ostatni wydaje się mieć sporo mocniejszą pozycję w Europie, niż w pozostałych częściach świata. Ambitne plany zdradza się mieć marka Huawei, jaka planuje zrównać się z instytucją Cisko w sprzedaży swoich produktów. Interes Huawei ma ogromny potencjał, i jej artykuły są wystarczająco zaawansowane technologicznie. A co na topie? Choć producentów wielu, to każdy spośród nich ma w swojej propozycji takie artykuły, jakie cieszą się dużą popularnością. W przypadku organizacji HP największą popularnością cieszy się przełączni dostępowy sekwencji 5400 czy też przełączniki wieżowe HP 2910 bądź także HP 2620. Te wyjście entuzjastycznie selekcjonowane są do biur. W największym stopniu znane routery Cisko, to przełączniki Catalyst 6500 razem z partią Nexus. Są to produkty przeznaczone po największej części do zostawania w centrach danych. Do budowy sieci LAN nagminnie stosuje się przełączniki dostępowe z serii Smart a także router TL-ER5120. Wskutek tym przełącznikom można podłączyć się nawet do kilku ISP.

Sieci Komputerowe ZyXEL proponuje przełącznik GS-2200 i serię przełączników ZyXEL 4000 bądź prostsze przełączniki ZyXEL ES-1100. Alcatel-Lucent wprowadził przełączniki OmniSwitch 6850E. Są one przeznaczone do działania na skrajach sieci. Zaopatrzone są w uplinki 10GE, co przyzwala zastosować je też w centrach danych jako przyrząd Top of the Rack. Chociaż fabryki oferują tyle rozwiązań odkrywczych to i tak sieci firmowe to uciążliwy temat. Stale znajdą się profesjonaliści, informatycy, oraz inni opiniodawcy, którzy będą ze sobą mieć różne zdania.  

Ansichten
  • Seite
  • Diskussion
  • Bearbeiten
  • Versionen/Autoren
Persönliche Werkzeuge
  • Anmelden
Werkzeuge
  • Links auf diese Seite
  • Änderungen an verlinkten Seiten
  • Spezialseiten
  • Druckversion